top of page
Spaceship

Poznaj swój Astro-rozkład

Poniżej przedstawiam Ci krótki poradnik "krok po kroku", jak możesz poznać swój rozkład astrologiczny. Skąd wiedzieć, w jakim znaku masz położoną daną planetę? Skąd wiedzieć, w czym masz Ascendent? Skąd wiedzieć, w czym masz Wenus? Słońce? Wszystkie inne planety? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedzi w opracowaniu poniżej. Owocnej lektury.

to jest całkowicie darmowe
Astronaut

KROK PIERWSZY: WYZNACZ HOROSKOP

1

Untitled.png

1. Kliknij pomarańczowy przycisk powyżej, by wejść na stronę, na której możesz stworzyć darmowy AstroChart (wykres urodzeniowy, zawierający położenia wszystkich planet i domy astrologiczne).

2. Wpisz w określone miejsca swoje dane:

My name is (Moje imię to):

I was born in (Urodziłem się w - miejsce):

My date of birth (Moja data urodzin):

AM/PM - przed południem / po południu.

3. Kliknij "Create chart" ("Stwórz AstroChart").

Astronaut with Surreal Background

KROK DRUGI: WYBIERZ SYSTEM SIDEREAL!

2

Untitled.png
Untitled.png

4. Kliknij przycisk "Settings" (Ustawienia)

5. Upewnij się, że wybrałeś opcje "Sidereal (based on fix stars)". Ta opcja wybiera system, który z mojego doświadczenia jest dokładniejszy i bliższy prawdzie. Nie zdziw się, jeżeli zobaczysz położenia planet całkowicie sprzeczne z tym, co pamiętasz z innych systemów. Nie zdziw się, jeżeli Twoje Słońce wypadnie w innym znaku zodiaku, niż w systemie tropikalnym. Nie identyfikuj się nadmiernie ze swoim Słońcem! Nie jesteś Koziorożcem, tylko masz Słońce w Koziorożcu. To bardzo duża różnica! Zaufaj mi.

6. Zjedź niżej i kliknij "Apply" ("Wprowadź zmiany").

Earth from Spaceship

KROK TRZECI: ZAPISZ SWÓJ ASTRO ROZKŁAD

3

Untitled.png

7. Zjedź niżej, by zobaczyć rozpiskę swoich planet. Polecam Ci zrobić zdjęcie lub screenshota tej rozpiski oraz samego wykresu urodzeniowego i zapisać go.

8. TŁUMACZENIA:

Sun (Słońce), Moon (Księżyc), Mercury (Merkury), Venus (Wenus), Mars (Mars), Jupiter (Jowisz), Saturn (Saturn), Uranus (Uran), Neptune (Neptun), Pluto (Pluton), North Node (Węzeł Północny / Węzeł Przeznaczenia), Ascendent (Ascendent).

Capricorn (Koziorożec), Aquarius (Wodnik), Pisces (Ryby), Aries (Baran), Taurus (Byk), Gemini (Bliźnięta), Cancer (Rak), Leo (Lew), Virgo (Panna), Libra (Waga), Scorpio (Skorpion), Saggitarius (Strzelec).

Space station

Teraz znasz już swoje Astro

Dzięki temu łatwiej Ci będzie zrozumieć moje filmiki na YouTube'ie lub TikToku oraz pomoże Ci to w Twoich własnych poszukiwaniach. Pamiętaj raz jeszcze, by nie utożsamiać się ze swoim Słońcem. Jesteś istotą wielowymiarową, na którą wpływa wiele planet, o różnym zabarwieniu archetypowym (np. Archetypu Ryb). To, że masz Słońce np. w Rybach, oznacza, że Twoja Dusza (Słońce) napełniona jest energią tego archetypu. To, że masz Merkury np. w Koziorożcu, oznacza, że Twój Umysł napełniony jest energią tego archetypu. Nie jesteś archetypami, ale Twoje życie jest mieszanką ich energii.

Powodzenia w eksploracji 
bottom of page